Kurye Hizmetleri

Moto Kurye
Moto Kurye, hizmeti moto kurye ekiplerince müşteriden teslim alınan gönderinin aynı gün en geç 3 saat içerisinde gideceği adrese teslim edilmesi ile gerçekleştirilen taşıma hizmetidir.

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye, hizmetinde kurye personeli çağrınızı takiben adresinize gelip gönderinizi aldıktan sonra sadece sizin gönderinize özel teslimat gerçekleştirmek için hareket ederek teslimatı gerçekleştirir.

Acil Kurye
Acil Kurye, hizmeti diğer gönderim türlerinden farklı olarak çok çok acil moto kurye ihtiyaçlarınıza yönelik verilen 45 dakika içerisinde gönderinizin adresine teslim edildiği vip bir hizmettir.

Gece Kurye
Ateş Moto Kurye olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak ve işlerinin aksamaması için gece gündüz farketmeksizin 7/24 kurye hizmeti vermekteyiz.

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye, yani araç kurye hizmeti adından da anlaşılacağı gibi ticari yük taşımaya uygun araçlarla moto kuryelerin taşıyamayacağı ebat ve ağırlıktaki gönderileriniz taşımak için verilen teslimatın yine aynı gün içerisinde gerçekleştirildiği kurye hizmetidir.

Yaya Kurye
Yaya Kurye, Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi, süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

Kiralık Kurye
Kiralık Kurye, hizmeti ile gün içerisinde çok fazla adrese gönderisinin teslim edilmesi gereken kurumsal firmalar bu ihtiyaçlarını karşılamak için Ateş Moto Kurye güvencesiyle kiralık kurye hizmetini alabilirler.

Kurye Hizmetleri

Sosyal Ağlar

Facebook Twitter Google+ Pinterest Sitemap


Ateş Kurye, Ateş Moto Kurye

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı