Arabalı Kurye

Arabalı Kurye, yani araç kurye hizmeti adından da anlaşılacağı gibi ticari yük taşımaya uygun araçlarla moto kuryelerin taşıyamayacağı ebat ve ağırlıktaki gönderileriniz taşımak için verilen teslimatın yine aynı gün içerisinde gerçekleştirildiği kurye hizmetidir.


Arabalı Kurye ile hertürlü gönderiniz evraklarınız değerli eşyalarınız büyük hacimli gönderileriniz vb . araçlı kurye evraklarınız firmamızdan gönderilen bir araçla firmanızdan teslim alınır ve direkt olarak evrağınızın teslim olacağı adrese götürülüp evrağın teslimatı yapılır araç kurye de ücretlendirme ise normal gönderinin 4 katıdır Araçlı kurye ler gün içerisinde gelen siparişler üzerine adresinize yönlendirilir.


Arabalı Kurye fiyat tarifesi moto kurye fiyatının 4 katıdır. Ancak 150 kg yada 250 desiden (uzunluk 130 cm 80 yükseklik veya genişlik sınırı vardır) bu tüm kurye firmalarında geçerli olmaktadır gereğinden fazla büyük ve ağırlık bakımından daha fazla ağır olan gönderilerin ücreti araç kurye şöförü tarafından belirlenir.


Alo Ateş Moto Kurye

Arabalı Kurye

Sosyal Ağlar

Facebook Twitter Google+ Pinterest Sitemap


Ateş Kurye, Ateş Moto Kurye

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı